Home Lajme Policët s’lejojnë gazetarët në Rrugën e Kombit: Pak na keni dëmtu, por...

Policët s’lejojnë gazetarët në Rrugën e Kombit: Pak na keni dëmtu, por … /Video

Prej disa ditësh tashmë në Rrugën e Kombit ka nisur aoplikimi i tarifës prej 5 eurosh për automjetet, dhe deri në 22 euro e gjysmë për kamionët e tonazhit të rëndë.

Për asnjë moment qytetarët nuk e kanë fshehur pakënaqësinë e tyre, ndërsa edhe sot janë para rrahdë të gjata në të dyja anët ku është vendosur trau, me gjashtë sportelet.

Në këtë pikë nuk mund të mungonin as policët, të cilët kanë tentuar që të mos lejojnë gazetarin e ”Fax News” të marrin në pyetje shoferët e mjetëve.

Për më shumë shihni videon e mëposhtme:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read

Foto HISTORIKE-Artizanet e Bicajt

Nji foto e rrallë: Artizanet e Lumës (2 dhjetor 1963) Respekt per ato pak zonja...

Një ditë në Valbonë, mes bukurive dhe problemeve të zonës- VIDEO

Lugina e Valbonës shtrihet në qendër të Alpeve Shqiptare, në Rrethin e Tropojës. Lugina e Valbonës ka...

Eksploro Kukësin/ Një ditë në malin e Gjallicës-VIDEO

Me rastin e festës së Gjallëjçes, një grup të rinjsh kanë vendosur që ti ngjiten malit me të njëjtin...

Ranger-at e Kukësit, aksion në ndihmë të turistëve-FOTO

Dita Botërore e Ranger-ave festohet në mbarë botën në 31 korrik.  Administrata Rajonale e Zonave...

Qeni i Sharrit ose Deltari Ilir-VIDEO

Është përmendur nga historianët, natyralistët dhe poetët, e i vishej një origjinë e mbinatyrshme dhe fuqi e pashtershme. Një qen, i cili ishte gjithmonë i...