Home Lajme Fjalimi brilant i kuksianit, Ibsen Elezi /Video

Fjalimi brilant i kuksianit, Ibsen Elezi /Video

Pasi detyruam qeverinë të ndryshojë gjithçka për Rrugën e Kombit, tani ka ardhur koha që kuksianët të ndryshojnë edhe PD.

Ndiqni fjalën brilante të kuksianit, Ibsen Elezi të mbajtur sot në Kuvendin Kombëtar të PD.

Burra janë ata që i thonë gjërat në sy e jo pas shpine.

Ky është një rast i tillë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read

VIDEO-Njihuni me Kukësin e nëndheshëm, qytetin e nëntokës

Pamje ekskluzive dhe historia për atë që sot quhet Kukësi i nëndheshëm. Gazetari Bujar Muçmata dhe operatori Fatjon Rexha...

VIDEO-2 ditë drejt majës së Jezercës

Alpinistë e turistë eksplorojnë bukuritë e Valbonës. Udhëtimi përfundon me ngjitjen e majës së Jezercës...

Foto HISTORIKE-Artizanet e Bicajt

Nji foto e rrallë: Artizanet e Lumës (2 dhjetor 1963) Respekt per ato pak zonja...

Një ditë në Valbonë, mes bukurive dhe problemeve të zonës- VIDEO

Lugina e Valbonës shtrihet në qendër të Alpeve Shqiptare, në Rrethin e Tropojës. Lugina e Valbonës ka...

Eksploro Kukësin/ Një ditë në malin e Gjallicës-VIDEO

Me rastin e festës së Gjallëjçes, një grup të rinjsh kanë vendosur që ti ngjiten malit me të njëjtin...