Home Featured Kryesore Bëhuni pjesë e Kukësi-t Turistik

Bëhuni pjesë e Kukësi-t Turistik

Përshëndetje miq të Kukësit Turistik.

Mund të na dërgoni foto të natyrës të bëra nga ju vetë në Kukës.

Fotot do të publikohen në faqen tonë këtu në Facebook Kukësi Turistik

https://www.facebook.com/kukesitour/

dhe në Instagram në KukesiTuristik

instagram.com/kukesituristik/

ose në emailin tonë

[email protected]

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read

Bes Kallaku dhe komedia e tij ‘Falco’ mbërrin në Kukës

Aktori i njohur i humorit Bes Kallaku ka vendosur që të sjellë në pallatin e kulturës në Kukës ditën...

Kukësi në The Guardian/ Si u ndërtua qyteti nëntokësor në Shqipërinë staliniste

Nga Shaun Walker dhe Fatjona Mejdini Fotot nga Antonio Çakshiri Për thuajse...

Biologu Besnik Hallaçi zbulon një tjetër bimë të rrallë në Kukës-FOTO

Kohët e fundit raportohet se në Shqipëri është identifikuar një nënlloj i ri endemikë për florën! Epimeda e Alpeve...

Tërmet në Kukës, epiqendra në Arrën

Lëkundje të forta tërmeti janë ndjerë pak më parë në Kukës. Siç bëhet e ditur lëkundjet kanë qenë 4.5...

Banorët e tokave të përmbytura nga liqeni i Fierzës, ultimatum qeverisë-VIDEO

Banorët e Kukësit kanë protestuar mëngjesin e djeshëm për tokat e përmbytura nga liqeni i Fierzës.