Home Featured Kryesore Faleminderit që jeni pjesë e Kukësi Turistik

Faleminderit që jeni pjesë e Kukësi Turistik

Faleminderit të gjithëve ju miq!

Jemi të nderuar që na jeni bashkuar në këtë nisëm që ka për qëllim vetëm promovimin e zonës, bukurive, historisë dhe traditave të Kukësit!

Kush ka dëshirë të kontribuojë me fotografi apo video nga udhëtimet e tyre në Kukës, mbresat e tyre nga zona jonë mikpritëse është i mirëpritur ti ndajë me ne.

Dhe ne më pas do i ndajmë me miqtë tanë e tuaj në faqen e Facebook dhe atë të internetit, kukesituristik.com

Edhe njëherë faleminderit të gjithëve!

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read

Bes Kallaku dhe komedia e tij ‘Falco’ mbërrin në Kukës

Aktori i njohur i humorit Bes Kallaku ka vendosur që të sjellë në pallatin e kulturës në Kukës ditën...

Kukësi në The Guardian/ Si u ndërtua qyteti nëntokësor në Shqipërinë staliniste

Nga Shaun Walker dhe Fatjona Mejdini Fotot nga Antonio Çakshiri Për thuajse...

Biologu Besnik Hallaçi zbulon një tjetër bimë të rrallë në Kukës-FOTO

Kohët e fundit raportohet se në Shqipëri është identifikuar një nënlloj i ri endemikë për florën! Epimeda e Alpeve...

Tërmet në Kukës, epiqendra në Arrën

Lëkundje të forta tërmeti janë ndjerë pak më parë në Kukës. Siç bëhet e ditur lëkundjet kanë qenë 4.5...

Banorët e tokave të përmbytura nga liqeni i Fierzës, ultimatum qeverisë-VIDEO

Banorët e Kukësit kanë protestuar mëngjesin e djeshëm për tokat e përmbytura nga liqeni i Fierzës.