Home Lajme Faleminderit që jeni pjesë e Kukësi Turistik

Faleminderit që jeni pjesë e Kukësi Turistik

Faleminderit të gjithëve ju miq!

Jemi të nderuar që na jeni bashkuar në këtë nisëm që ka për qëllim vetëm promovimin e zonës, bukurive, historisë dhe traditave të Kukësit!

Kush ka dëshirë të kontribuojë me fotografi apo video nga udhëtimet e tyre në Kukës, mbresat e tyre nga zona jonë mikpritëse është i mirëpritur ti ndajë me ne.

Dhe ne më pas do i ndajmë me miqtë tanë e tuaj në faqen e Facebook dhe atë të internetit, kukesituristik.com

Edhe njëherë faleminderit të gjithëve!

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read

VIDEO-Njihuni me Kukësin e nëndheshëm, qytetin e nëntokës

Pamje ekskluzive dhe historia për atë që sot quhet Kukësi i nëndheshëm. Gazetari Bujar Muçmata dhe operatori Fatjon Rexha...

VIDEO-2 ditë drejt majës së Jezercës

Alpinistë e turistë eksplorojnë bukuritë e Valbonës. Udhëtimi përfundon me ngjitjen e majës së Jezercës...

Foto HISTORIKE-Artizanet e Bicajt

Nji foto e rrallë: Artizanet e Lumës (2 dhjetor 1963) Respekt per ato pak zonja...

Një ditë në Valbonë, mes bukurive dhe problemeve të zonës- VIDEO

Lugina e Valbonës shtrihet në qendër të Alpeve Shqiptare, në Rrethin e Tropojës. Lugina e Valbonës ka...

Eksploro Kukësin/ Një ditë në malin e Gjallicës-VIDEO

Me rastin e festës së Gjallëjçes, një grup të rinjsh kanë vendosur që ti ngjiten malit me të njëjtin...