Home Lajme Jeton në kushte ekstreme, ja ku mund të kontriboni për të ndihmuar...

Jeton në kushte ekstreme, ja ku mund të kontriboni për të ndihmuar 52 vjeçaren nga Hasi

Historia e Familjes së Bukurie Nenadës 52 vjeçares që dje u transmetua live në FAX NEWS e cila jeton në kushte skandaloze në lagjen nr 1 të qytetit të Hasit, ka nevojë për ndihmën dhe kontributin e të gjithëve.

Bukuria jeton me një të moshuar të sëmurë, ndërsa shtëpia e saj pritet që të shembet nga dita në ditë.

Ajo nuk është as e zonja e vetes se është dhe vetë e sëmurë, nga ana ekonomike nuk ka fare të ardhura dhe një ndihme ekonomike që merrte ia hoqën.

Bukurie Nenada beri apel per ndihmë nëpërmjet televizionit Fax News.

Të gjithë ata që duan ta ndihmojnë 52 vjeçaren Bukurie Nenada ky është nr i llogarisë 0010298735 IBAN AL85202560070000000010298735

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read

Bes Kallaku dhe komedia e tij ‘Falco’ mbërrin në Kukës

Aktori i njohur i humorit Bes Kallaku ka vendosur që të sjellë në pallatin e kulturës në Kukës ditën...

Kukësi në The Guardian/ Si u ndërtua qyteti nëntokësor në Shqipërinë staliniste

Nga Shaun Walker dhe Fatjona Mejdini Fotot nga Antonio Çakshiri Për thuajse...

Biologu Besnik Hallaçi zbulon një tjetër bimë të rrallë në Kukës-FOTO

Kohët e fundit raportohet se në Shqipëri është identifikuar një nënlloj i ri endemikë për florën! Epimeda e Alpeve...

Tërmet në Kukës, epiqendra në Arrën

Lëkundje të forta tërmeti janë ndjerë pak më parë në Kukës. Siç bëhet e ditur lëkundjet kanë qenë 4.5...

Banorët e tokave të përmbytura nga liqeni i Fierzës, ultimatum qeverisë-VIDEO

Banorët e Kukësit kanë protestuar mëngjesin e djeshëm për tokat e përmbytura nga liqeni i Fierzës.