Home Lajme Jeton në kushte ekstreme, ja ku mund të kontriboni për të ndihmuar...

Jeton në kushte ekstreme, ja ku mund të kontriboni për të ndihmuar 52 vjeçaren nga Hasi

Historia e Familjes së Bukurie Nenadës 52 vjeçares që dje u transmetua live në FAX NEWS e cila jeton në kushte skandaloze në lagjen nr 1 të qytetit të Hasit, ka nevojë për ndihmën dhe kontributin e të gjithëve.

Bukuria jeton me një të moshuar të sëmurë, ndërsa shtëpia e saj pritet që të shembet nga dita në ditë.

Ajo nuk është as e zonja e vetes se është dhe vetë e sëmurë, nga ana ekonomike nuk ka fare të ardhura dhe një ndihme ekonomike që merrte ia hoqën.

Bukurie Nenada beri apel per ndihmë nëpërmjet televizionit Fax News.

Të gjithë ata që duan ta ndihmojnë 52 vjeçaren Bukurie Nenada ky është nr i llogarisë 0010298735 IBAN AL85202560070000000010298735

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read

VIDEO-Njihuni me Kukësin e nëndheshëm, qytetin e nëntokës

Pamje ekskluzive dhe historia për atë që sot quhet Kukësi i nëndheshëm. Gazetari Bujar Muçmata dhe operatori Fatjon Rexha...

VIDEO-2 ditë drejt majës së Jezercës

Alpinistë e turistë eksplorojnë bukuritë e Valbonës. Udhëtimi përfundon me ngjitjen e majës së Jezercës...

Foto HISTORIKE-Artizanet e Bicajt

Nji foto e rrallë: Artizanet e Lumës (2 dhjetor 1963) Respekt per ato pak zonja...

Një ditë në Valbonë, mes bukurive dhe problemeve të zonës- VIDEO

Lugina e Valbonës shtrihet në qendër të Alpeve Shqiptare, në Rrethin e Tropojës. Lugina e Valbonës ka...

Eksploro Kukësin/ Një ditë në malin e Gjallicës-VIDEO

Me rastin e festës së Gjallëjçes, një grup të rinjsh kanë vendosur që ti ngjiten malit me të njëjtin...