Edi Rama e eskorta e tij nuk paguajnë taksën e Rrugës së Kombit/ Video

0
582

Populli paguan nje me nje te gjithe taksen e Rruges se Kombit.

Por Edi Rama njeriu qe u vuri takse kuksianeve nuk paguan asgje, ai dhe gjithe makinat qe e shoqeronin kaluan pa paguar taksen ne Rrugen e Kombit.

‘Bej si them une, por mos bej si bej une’, i thone kesaj pune.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here