Syri i publikuar si i Kukësit ishte i … Nebraskës

0
1242

Pak ditë më parë në rrjetet sociale qarkulloi një foto ku shfaqej një liqen i ngrirë në formën e syrit.

Fillimisht u raportua që ky liqen ndodhej në Kukës, por në të vërtetë ai gjendet në Nebraska të SHBA-së.

Kjo bukuri natyrore nuk ndodhet në vendin tonë, por në anën tjetër të oqeanit, në SHBA.

Liqeni i ngrirë i Nebraskës, i cili ka formën e një syri u rendit në top listën e 100 bukurive të rrjetit social ‘Reddit’ dhe pas postimit është ngjitur me ritme të frikshme.

Fotoja e liqenit ka kapur pozicionet kryesore në klasifikim, duke marrë pafund klikime dhe shpërndarje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here