VIDEO/ Ja 4 arsyet pse duhet vizituar patjetër Kukësi

0
1102

Për turizëm sportiv dhe aventurë Kukësi është numri 1 në Shqipëri.

1-Ka Gjallicën, Bicaj dhe Kolesjanin për biçikleta, Drinin dhe Fierzën për lundrim me varka dhe kanoe, mes një peizazhi unik malesh gjigante dhe lugina të mrekullueshme.

2-Aty ke mikpritjen, ushqimin dhe traditat si askund tjetër.

3-Kukësi është një udhëtim fantastik mes Alpesh dhe liqenesh, plot me aventura dhe frymëzim.

4-Aty ka bukuri dhe energji të ndryshojë Kukësi dhe Shqipëria.

Vizito qytetin zemërmadh, do e duash gjithmonë!

#Gjallica #Bicaj #Kolesjani #Drini #Fierza #Shishtaveci #Krumë #Has 🗻🚣♀️🏞🚵♀️⛺️

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here