VIDEO/ Kryebashkiaku i Tropojës flet për sezonin turistik

0
1449

Kryetari i Bashkisë së Tropojës Besnik Dushaj ka folur për përgatitjet që po bëhen me rastin e hapjes së sezonit turistik në zonë.

Siç dihet, Tropoja ka një sërë zonash turistike të cilat mund të vizitohen.

Më e famshmja ndër ta është lugina e Valbonës dhe zonat përreth.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here