Ja si e pritën kuksianët Vitin e ri 2020-VIDEO

0
152

Ashtu si çdo vit, edhe këtë herë ndërrimi i viteve në Kukës u prit nga qytetarë në shesh.

Temperaturat e ulëta nuk i kanë penguar qytetarët e Kukësit as këtë vit që të dalin në sheshin në qendër të qytetit për të ndjekur spektaklin e fishekzjarrëve.

Qindra qytetarë kanë dalë dhe kanë pritur 2020 nën shoqërinë e familjarëve dhe miqve të tyre.

Kukësi Turistik u uron të gjithë shqiptarëve Gëzuar Vitin e Ri 2020, të jetë sa më i mbarë dhe sjelltë lumturi e shëndet tek të gjithë.