Tërmet në Kukës, epiqendra në Arrën

0
139

Lëkundje të forta tërmeti janë ndjerë pak më parë në Kukës.

Siç bëhet e ditur lëkundjet kanë qenë 4.5 ballësh.

Epiqendra ka qenë pranë fshatit Arrën, 26 kilometra larg Kukësit dhe 18 kilometra nga Kurbneshi.        

Epiqendra ka qenë pranë fshtati Arrën, 26 kilometra larg Kukësit dhe 18 kilometra nga Kurbneshi.