Home Multimedia

Multimedia

Shkrepet në Kosovë një ndër FOTO-t më të bukura

Një fotografi e shkrepur nga fotografi Arian Mavriqi në malet e Kosovës po cilësohet si fotografi më e bukur...

Këngë qytetare kuksiane, këndojnë Maliq Cena dhe Aferdita Pepkola

Këngë qytetare kuksiane. Këndojnë Maliq Cena & Aferdita Pepkola

VIDEO-Kalaja e Pecës në Kukës/ Njihuni me historinë e vendbanimit të hershëm

Kalaja e Pecës kufizohet në tre anët nga ujërat e liqenit të Fierzës, ndërsa ana lindore e saj lidhet me fshatin Breglum nga një...

FOTOLAJM/ Kukësi i bukur

Pamje e mrekullueshme nga Kukesi #town #city #spring #river #roadtrip #travelling #tourist #trip #oldtown #panorama #photography #sky #adventure #albania #albanianorth #alpinism #drini #fishing #guida #hiking...

Super Hëna pushton edhe Shqipërinë. Pamje magjike

Super Hëna ka pushtuar mbrëmjen e sotme edhe Shqipërinë. Foto të shumta janë bërë gjatë kësaj mbrëmje. Disa foto të veçanta janë realizuar nga gazetari dhe...

Reportazh, muzikantët e rinj ndriçojnë mbrëmjet në Kukës /Video

  Mbrëmjet e Kukësit janë kthyer sa argëtuese dhe misionarë. Të rinj muzikantë përmes muzikës së tyre kërkojnë të ndikojnë të bashkëmoshatarët për t’i larguar ata...