Bes Kallaku dhe komedia e tij ‘Falco’ mbërrin në Kukës

Aktori i njohur i humorit Bes Kallaku ka vendosur që të sjellë në pallatin e kulturës në Kukës ditën...

Kukësi në The Guardian/ Si u ndërtua qyteti nëntokësor në Shqipërinë staliniste

Nga Shaun Walker dhe Fatjona Mejdini Fotot nga Antonio Çakshiri Për thuajse...

Biologu Besnik Hallaçi zbulon një tjetër bimë të rrallë në Kukës-FOTO

Kohët e fundit raportohet se në Shqipëri është identifikuar një nënlloj i ri endemikë për florën! Epimeda e Alpeve...

Latest Posts

Bes Kallaku dhe komedia e tij ‘Falco’ mbërrin në Kukës

Aktori i njohur i humorit Bes Kallaku ka vendosur që të sjellë në pallatin e kulturës në Kukës ditën...

Kukësi në The Guardian/ Si u ndërtua qyteti nëntokësor në Shqipërinë staliniste

Nga Shaun Walker dhe Fatjona Mejdini Fotot nga Antonio Çakshiri Për thuajse...

Biologu Besnik Hallaçi zbulon një tjetër bimë të rrallë në Kukës-FOTO

Kohët e fundit raportohet se në Shqipëri është identifikuar një nënlloj i ri endemikë për florën! Epimeda e Alpeve...

Tërmet në Kukës, epiqendra në Arrën

Lëkundje të forta tërmeti janë ndjerë pak më parë në Kukës. Siç bëhet e ditur lëkundjet kanë qenë 4.5...

Banorët e tokave të përmbytura nga liqeni i Fierzës, ultimatum qeverisë-VIDEO

Banorët e Kukësit kanë protestuar mëngjesin e djeshëm për tokat e përmbytura nga liqeni i Fierzës.

Popular Categories

Bes Kallaku dhe komedia e tij ‘Falco’ mbërrin në Kukës

Aktori i njohur i humorit Bes Kallaku ka vendosur që të sjellë në pallatin e kulturës në Kukës ditën...

Kukësi në The Guardian/ Si u ndërtua qyteti nëntokësor në Shqipërinë staliniste

Nga Shaun Walker dhe Fatjona Mejdini Fotot nga Antonio Çakshiri Për thuajse...

Biologu Besnik Hallaçi zbulon një tjetër bimë të rrallë në Kukës-FOTO

Kohët e fundit raportohet se në Shqipëri është identifikuar një nënlloj i ri endemikë për florën! Epimeda e Alpeve...

Tërmet në Kukës, epiqendra në Arrën

Lëkundje të forta tërmeti janë ndjerë pak më parë në Kukës. Siç bëhet e ditur lëkundjet kanë qenë 4.5...

Banorët e tokave të përmbytura nga liqeni i Fierzës, ultimatum qeverisë-VIDEO

Banorët e Kukësit kanë protestuar mëngjesin e djeshëm për tokat e përmbytura nga liqeni i Fierzës.

Në tunelet e Kukësit të nëntokës -FOTO

Nga Ermal Hallaçi Regjimi komunist ka lënë pas gjurmët e tij diçka të cilën e dëshmojnë edhe fotot e mëposhtme...
18,495FansLike
67,424FollowersFollow
14,700SubscribersSubscribe

Gadget Score

82%
Samsung Galaxy S9
65%
One Plus 6
87%
iPhone X
72%
Xiaomi Mi 8
84%
Xiaomi Mi 8

Instagram

Must Read Stories

Destinations

Malta
clear sky
-14 ° C
-14 °
-14 °
84 %
1.5kmh
1 %
Thu
-2 °
Fri
0 °
Sat
2 °
Sun
2 °
Mon
-2 °

Brief description for Kukes

Albania anyone who hears the words Kukes, Tropoje and provinces around them thinks that they have will travel to a distant world of legends,...

Tarifa e rrugës së Kombit është antikushtetuese!

Tarifa e Rrugës së Kombit është totalisht një vepër antikushtetuese përveçse abuzim i hapur. 1. Ne e kemi paguar vetë të gjithë rrugën nga fillimi...

Rruga e Kombit dhe Konica

Rrugën e Kombit e ndërtoi Sali Berisha, taksën e mbledh Edi Rama... Dhe kur? Bash në Vitin jubilar të Skënderbeut… Mjeshtri Konica shkruante: “Guvernë s’kemi; parlament s’kemi;...

Taksa e Rrugës së Kombit, vendimi i Ramës dëmton klubin e Kukësit

Qeveria shqiptare ka vendosur që Rruga e Kombit të bëhet me pagesë. Çdo makinë që kalon duhet të paguajë 10 euro vajtje-ardhje, ndërsa për autobusët...

Pagesat për Rrugën e Kombit më të lartat në Europë

Tarifat që priten të aplikohen qysh këtë javë në rrugën e Kombit janë më të lartat në Europë. Portali europian http://www.tolls.eu/ jep të...

What to do in Kukes? Hike in Gjallica Mountain

Hiking and trekking are the best way to become one with the nature and enjoy it at the most. Being a country with a...

Dita kur nisnin punimet për hapjen e tunelit të Kalimashit

4 shkurt 2007, dita kur nisnin punimet për hapjen e tunelit të Kalimashit. 25 mars 2018, dita kur Edi Rama i vuri taksë kalimi...

Kukës-Tiranë e Tiranë-Kukës, ja sa lek do paguajnë kuksianët për të kaluar tunelin

Ministria e Transportit dhe Infrastrukturës ka reaguar pas lajmit se nga sot nis testimi i pagesës për çdo automjet që do kalojë në Rrugën...

Popular Recipes

Bes Kallaku dhe komedia e tij ‘Falco’ mbërrin në Kukës

Aktori i njohur i humorit Bes Kallaku ka vendosur që të sjellë në pallatin e kulturës në Kukës ditën...

Kukësi në The Guardian/ Si u ndërtua qyteti nëntokësor në Shqipërinë staliniste

Nga Shaun Walker dhe Fatjona Mejdini Fotot nga Antonio Çakshiri Për thuajse...

Biologu Besnik Hallaçi zbulon një tjetër bimë të rrallë në Kukës-FOTO

Kohët e fundit raportohet se në Shqipëri është identifikuar një nënlloj i ri endemikë për florën! Epimeda e Alpeve...

Tërmet në Kukës, epiqendra në Arrën

Lëkundje të forta tërmeti janë ndjerë pak më parë në Kukës. Siç bëhet e ditur lëkundjet kanë qenë 4.5...

Banorët e tokave të përmbytura nga liqeni i Fierzës, ultimatum qeverisë-VIDEO

Banorët e Kukësit kanë protestuar mëngjesin e djeshëm për tokat e përmbytura nga liqeni i Fierzës.